Kontakt

Jiří Kuchař
Strakonice 386 01
email: info@jirikuchar.com
tel: 737 809 998
IČO 03586979

 
 

Jiří Kuchař

     Vítejte na stránkách! Skrze fotky můžete objevovat zejména krásy přírody, tak jak jsem je zachytil a viděl já, při cestování a potulování krajinou v Galerii. Pokud se Vám fotky zalíbí, zanechte vzkaz v knize návštěv.  Rád bych ukázal a přenesl skrze mé fotky krásná místa k Vám domů. Mám velmi rád objevování skrytých míst, cestování a lezení po kopcích, takže je z toho jasné, co mám nejraději. Divokou přírodu, divoké mořské pobřeží, zvěř a celkově prostě přírodní krásy.
 Od roku 2006 jsme žil v Anglii, nejprve v kraji Cheshire poblíž Manchesteru a Liverpoolu. Tam jsem se začal věnovat focení naplno s mou první digitální zrcadlovkou Nikonem D40. Při cestách po ostrově jsem navštívil také velkou část Severního Walesu, pohoří Peak District, Skotsko a parky v Cheshiru. V září 2008 jsem se přestěhoval do města Workington na západním pobřeží Anglie poblíž národního parku Lake District. Tato oblast mě doslova učarovala a proto jsme se neustále znovu a znovu vydával do hor, kopců a k mořskému pobřeží fotit.
 
Od roku 2011 jsem začal fotografovat také portréty a docela mě to chytlo. Baví mě kontakt s novými lidmy a pokaždé je pro mě výzvou je hezky zachytit, jak doma v ateliéru, tak venku v přírodě.
Dost psaní, jděte si prohlídnout Galerii s fotkami. Užijte si to!
 ———————————————————–

English version:

    Welcome to my portfolio website and explore through my pictures beauty of nature, landscapes and a lot more in Gallery. You can now check my latest news, additions and let me know whether like/dislike it to Guestbook or add an comment under the picture. Enjoy the beauty of Mother Nature! 
I am still more and more obsessed with taking pictures. Bringing the parts of nature closer to people through my pictures makes me happy. I like exploring, travelling and climbing so my favourite themes are obviously landscapes, seascapes, wildlife photos and nature sceneries. I am originally from the Czech Republic. I’ve been living in England since 2006. First year I lived between Manchester and Liverpool. I visited most North Wales, Peak District, Scotland and parks in Cheshire. In September 2008 I moved house to Workington in Cumbria near Lake District and I have to say that I love the place. It gives me so many opportunities and chances to take pictures from this wonderful area with lakes, mountains and seascapes, so stop reading and go to my Gallery to explore beauty of the nature.

Technika:

Nikon DSLR D600
Nikon DSLR D90
Nikon DSLR D40

Objektivy:

Nikkor G  85/F1,8
Nikkor 24-70/F2,8

Sigma 10-20mm F4-5.6 EX DC HSM
AF-S NIKKOR 18-105mm VR 1:3.5-4.5
AF-S NIKKOR 18-70mm 1:3.5-4.5
AF-S NIKKOR 18-55mm 1:3.5-5.6G ED II
Nikon 55-200mm f/4-5.6G ED IF AF-S DX VR

Filters / Filtry:

52mm Hoya Digital Pro1 C-PL
77mm Hoya Digital Pro1 C-PL

Lee Holder (Filter dude copy) 100 mm
HiTech ND Grad Filter Soft 0.6, 0.9
HiTech ND Reverse 0.9

2 thoughts on “Kontakt

  1. Dekuji za pohodovou vystavu v Strakoncich ,parky USA @ Potesi po dusi,pohodove naladove zazitky. Preji Vam v zivote vse dobre @ Martinek – Strakonice @

    Ja cestuji pouze po Sumave, jako duchodce jsem velice Nadsen vasi vystavou – dekuji @

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..