Ceník

Ceny focení platné od listopadu 2016:

portrety-pary-modelky

(portréty, páry, rodinné, dětské, módní, akt…): Cena 1500 Kč. V ceně  je obsaženo focení (exteriér nebo interiér), úprava a retuš cca 20 ks snímků vypálených na DVD. Po dohodě lze zajistit i výstup v podobě papírových fotografií, či velkoformátových tisků.


svatby

Svatby: Všeobecně se nechá říci že cena je individuální, ale kalkulováno takto: 2500 Kč první + 1000 Kč každá další započatá hodina fotografování. Cena je včetně 20 ks vytištěných fotografií rozměru cca 15×21 cm (cena za každou další fotografii je 20 Kč) a ostatní snímky cca 100 fotografií vypálených na DVD. Takže pokud máte zájem o focení kolem 3 hodin + 20 fotek v tomto větším formátu, finální cena je pak 4,5 tis. se vším všudy. Nejlepší je se před svatbou sejít někde na kafe s budoucími manželi a říci si co a jak by všechno chtěli. Já se Vám budu snažit maximálně vyjít vstříc. S cenou a balíčky je to opravdu individuální, protože každý chce něco jiného.

Svatební set většinou zahrnuje :
– focení příjezdu na obřad, samotný obřad, focení svatebčanů a novomanželů při obřadu portrétování novomanželů po obřadu a několik skupinových fotografií. Následné aranžované portréty v přírodě. Doba focení přibližně 3-4 hodiny.  Retuš všech 100 fotografií (světlo, ořez, doostření, pleť, barevné tónování). Pokud se domluvíme, mohu zajistit tisk fotek/pláten v jakémkoliv formátu za předem dohodnutou cenu/dle formátu.


Fotografování akcí (plesů):

Cena 5000 Kč od 19:00 do 00:30. Fotky nahraji ke sdílení na facebook/rajče/případně vypálím DVD. Vše je možné upravit dle dohody.


Ceny fotografií krajiny:

Aktuální fotografie na prodej, naleznete zde. Ceny ostatních fotografií z galerie Vám sdělím po dohodě dle rozměru fotky, použitého rozměru, papíru, plátna, rámu atd. Po dohodě lze zajistit i výstup v podobě papírových fotografií, -či velkoformátových tisků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..