Adéla S. – letní relax

199_adela_sucha_05_08_2015

 

Před pár týdny jsem byl osloven přes Facebook slečnou Adélou, která reagovala na moji nabídku TFP  focení (neboli focení zdarma dle fotografova záměru) z března, kdy jsem měl přeci jen volněji než v létě. Nicméně mě zaujala a tak jsem si řekl proč s ní nenafotit vyloženě letní fotky. Nejdřív jsem se s Adélou chtěl sejít, jelikož se neznáme a myslím, že není od věci se s modelkou vždy poznat ještě před samotným focením, aby pak na místě nebyla nervozita, že fotí s někým úplně cizím a vznikly uvolněné a přirozené fotky.

Přišla s dobou náladou a to po celodenním obsluhování v kiosku je co říci. Po zprávách jsme vymysleli v čem budeme fotit a skončili u vyloženě letního stylu – šortky, tílko, prádlo a doplnili to o doplňky – klobouk, kšandy a starou mandolínu, která neměla jiné využití. Chtěl jsem aby to bylo hodně jednoduché. Jako lokalitu jsem zvolil hráz se starým stromořadím kousek od Strakonic, které již pár focení zažilo. Světlo nám přálo a stačil jsem vyfotit jak fotky do protisvětla tak těsně po západu slunce se světlem v zádech.

Vybírání z fotek bylo asi to nejtěžší, ostatně to říkám vždy, ať už se jedná o portrét, svatbu nebo krajinky. Výsledek můžete posoudit sami. Díky za Vaše komentáře!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..